BOSCH THERM 2000 О W 10KB - це найпопулярніша колонка модельного ряду колонок БОШ. Колонка виконана в класичному дизайні. Відрізняється вигідно від конкурентів безпекою, економічністю, надійністю і легкістю в управлінні.
ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ
Головний показник при виборі колонки - це потужність (продуктивність) і принцип роботи. Ця модель - димохідний проточний газовий водонагрівач з механічним керуванням і електророзпалом від двох батарейок R20 (купуються окремо). Ваше завдання відкрити кран гарячої води і Ви отримаєте 10 літрів за хвилину при дельті 25С. Якщо у Вас дві точки водорозбору (кухня і ванна кімната) і вони знаходяться поруч - цієї моделі Вам буде цілком достатньо.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЦІЄЇ МОДЕЛІ:
Мідний теплообмінник без домішок і додаткового покриття. Теплообмінник виконаний виключно з міді і не містить сплавів свинцю та олова.
Автоматичний електронний розпал від двох батарейок R20 відбувається при відкритті водопровідного крана гарячої води.
Проточний принцип роботи забезпечує високу економічність колонок, оскільки газ споживається тільки в момент водорозбору та відсутності постійного горіння запального полум'я (гніту).
Надійна система безпеки: іонізаційний датчик контролю полум'я, датчик температури, що оберігає теплообмінник від перегріву, пристрій контролю тяги з автоматичним відключенням, запобіжний скидний клапан.
Проста у використанні панель керування з двома механічними регуляторами дає змогу налаштувати потужність, витрату і температуру води.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
потужність 17,4 кВт;
габаритні розміри: 580х310х220 мм;
ККД 87%;
мідний теплообмінник: без обробки і домішок;
газовий пальник із нержавіючої сталі;
адаптація під низький тиск води і газу;
іонізаційний електрод контролю полум'я;
запобіжний клапан;
датчик тяги;
країна виробник Португалія.
ЯК КЕРУВАТИ ЦІЄЮ ГАЗОВОЮ КОЛОНКОЮ.
Газова колонка Bosch Therm 2000 призначена для миттєвого нагріву води. Вода нагрівається за прямоточною схемою через теплообмінник за допомогою газового пальника. Встановлення, підключення до мережі газового постачання, під'єднання до витяжних труб, приймання монтажних робіт, а також перший запуск приладу є операціями, що мають виконуватися виключно кваліфікованими фахівцями.
ПРИНЦИП РОБОТИ:
Встановлення батарейок. Встановити у відсік для батарейок дві батарейки R20; 1,5V (до комплекту не входить).
Увімкнути. Натиснути вимикач у позицію ON.
Регулювання потужності. Для вибору потужності приладу: знизити потужність буде менш гаряча вода, підвищити потужність - більш гаряча вода.
Регулювання витрати і температури води. При обертанні регулятора проти годинникової стрілки збільшується витрата і знижується температура води, при обертанні регулятора за годинниковою стрілкою, знижується витрата і підвищується температура води.
З таким обладнанням і системою безпеки ви можете бути впевнені в якості та надійності Bosch Therm 2000 О W 10KB.
Країна-виробник газових колонок Bosch - Португалія.
Наші консультанти готові надати більше інформації про дане обладнання та прийняти Ваше замовлення. Звертайтеся в магазин "Газовик" і залишитесь задоволені рівнем обслуговування та безкоштовною доставкою до Вашої оселі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Вес | 11 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 85 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Производительность при ∆=25°С | 10 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный |
| Потребление природного газа | 2.1 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 310 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.3 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 9 650 ₴

