Турбовані котли з закритою камерою згорання і двома роздільними теплообмінниками
Газові турбовані двоконтурні котли призначені для опалювання і нагріву води для побутових потреб в приватних будинках, а так само квартирах в багатоповерхових житлових будинках. Особливість турбованих котлів полягає в тому, що тяга, необхідна для горіння газу і викиду продуктів згорання створюється за допомогою спеціальної модульованої турбіни, тому підключення до димохіду, який веде від котла на дах будинку не вимагається, що значно здешевлює вартість системи опалення в цілому. Камера згорання такого котла герметична, і сполучається з атмосферою на вулиці (для забору повітря і викиду продуктів згорання), через спеціальний коаксіальний патрубок, який поставляється в комплекті з котлом. ККД котла, що становить більш ніж 93%, гарантує істотну економію і як наслідок зниження витрат на опалювання в 3-4 рази (порівняно з централізованим опалюванням). Особливостями котлів «Demrad» серії «Atron» є:
клас продуктивності 3 зірки, що свідчить про економічність апарату.
використання матеріалів преміум - сегменту, що забезпечує тривалий термін служби, високу надійність і ремонтопридатність апарату, а так само стильний зовнішній вигляд.
жк-дисплей, завдяки якому можна стежити за показниками температури теплоносія і використовуваної гарячої води, показниками тиску води в апараті, а так само бачити коди помилок при його неправильній роботі.
система з двома роздільними теплообмінниками, яка забезпечує максимальний комфорт при користуванні гарячою водою. завдяки цій конструкції котел швидко і на бажану температуру нагріває воду для декількох точок водорозбору (наприклад, душ і кухонна раковина).
повна ізоляція, завдяки якій, такі компоненти котла як камера згорання, пальник, теплообмінник, розширювальний бак і вентилятор, будучи повністю ізольованими, працюють гранично беззвучно.
система 7-ми перехідного теплообміну нового покоління, яка забезпечує високу тепловіддачу і ккд 93%.
система модуляції турбіни, яка дозволяє працювати турбіні на тих оборотах, які в даний момент потрібні для забезпечення потрібної потужності, а не постійно в максимальному режимі, що істотно знижує шум при роботі, а так само витрати електроенергії.
наявність цифрового і аналогового манометрів, завдяки чому за тиском води в котлі atron можна стежити на LCD екрані, а так само на дублюючому його аналоговому манометрі, що знаходиться під котлом. це особливо важливо при відключенні електроживлення котла, наприклад у разі ремонту системи.
наявність режиму роботи «літо», при включенні якого котел працює тільки на контур нагріву води для побутових потреб.
наявність режимів роботи «еко» і «комфорт», що дозволяє вибирати між економією газу і електроенергії і максимальним комфортом у використанні. котли цієї серії можуть працювати як на природному, так і на скрапленому газі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Demrad |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 30.5 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.77 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 295 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 410 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 137 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 64 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 10.7 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное давление расширительного бака | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 38 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 7 л |
Информация для заказа
- Цена: 23 730 ₴

