Опис
Vitodens 050-W ідеально підходить для модернізації квартир або окремих будинків. Програма поставки включає в себе два типорозміри (від 3,2 до 19 і від 3,2 до 25 кВт) як одноконтурного так і комбінованого виконання.
Пальник MatriX-Plus: Серце Вашої системи опалення
Пальник MatriX-Plus ефективний, а також має низький рівень викидів забруднюючих речовин та шуму. Спеціальна поверхня MatriX з нержавіючої сталі нечутлива до високих температур, що забезпечує надійну роботу та тривалий термін служби. Ще одним технічним нововведенням є повністю автоматичний контроль згоряння Lambda Pro. Він автоматично адаптується до всіх типів газу та забезпечує безперервно чисте та ефективне горіння.
Теплообмінник Inox-Radial: ефективність та надійність
Нержавіюча сталь має значення. Серце Vitodens 050-W-корозійно-стійкий теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі. Він ефективно перетворює витрачену енергію в тепло. І це завдяки безпеці особливо міцної, високоякісної нержавіючої сталі.
10 років гарантії на теплообмінник з нержавіючої сталі Vitodens 050-W.
Переваги котла
Особливо привабливе співвідношення ціна / продуктивність
Надійний та ефективний завдяки теплообміннику Inox-Radial з нержавіючої сталі
Пальник MatriX-Plus з регулюванням згоряння Lambda Pro для постійної високої ефективності та низьких викидів
Просте управління за допомогою регулятору зі світлодіодним дисплеєм та сенсорними кнопками
Можливість підключення до Інтернету завдяки інтерфейсу WLAN для обслуговування та введення в експлуатацію через програми Viessmann (управління може поставлятися з модулем WiFi або без нього, залежно від версії)
Ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях завдяки низькому рівню шуму та компактним розмірам
Низька висота установки спрощує заміну старих пристроїв
Особливості продукту
+ Газовий конденсаційний одноконтурний та комбінований котел
+ Номінальна теплова потужність від 3,2 до 25 кВт
+ ККД до 108 % (Hі)
+ Модуляція 1:8
+ Енергозберігаючий високоефективний циркуляційний насос
+ Клас енергоефективності A
Додатково для Vitodens 050-W(Tип B0KA):
Висока зручність подачі гарячої води завдяки комфортній функції
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viessmann |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 35 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 109 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 19 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.7 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 9.4 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 59 220 ₴

