ITALTHERM CITY CLASS K - компактний конденсаційний двоконтурний котел з двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання.
Котел включає якісні компоненти з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання.
Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дозволяють отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті.
Italtherm спроектував і розробив ICS - Іntelligent Сombustion System (Інтелектуальну систему згоряння) - систему, що робить це обладнання розумним котлом, який регулює і налаштовується самостійно.
Котел має компактні розміри, що дозволяє встановлювати його без особливих труднощів в будь-якому придатному для цього приміщені.
Потужність котла становить 25 кВт, 30 кВт або 33 кВт в залежності від моделі.
Переваги:
Конденсаційний первинний теплообмінник з нержавіючої сталі зі збільшеними протоками води;
Сертифікат RANGE RATED;
Клас 5 NOx відповідно с UNI EN483;
Система ICS (Intelligent Combustion System), котра гарантує ідеальне згоряння при любих умовах;
Можливість роботи зі всіма типами газу (газова адаптивна функція) без заміни форсунок;
Модуляція 1:10;
Гідравлічний блок з латуні зі з'єднаннями DIN;
Надкомпактні розміри;
Простота встановлення (вага моделі 25 К меньше 28 кг);
Може бути встановлений в приміщенні або на вулиці в частково захищеному місці (температура 0 ÷ 60 ° C);
Розроблений, щоб полегшити обслуговування;
Висока та низька температура в режимі опалення;
Можливість роботи с зонними системами;
Можливість роботи з зовнішнім зондом;
Продуктивність до 20,0 л / хв (модель 35 K);
Висока ефективність та низьке споживання;
Мікропроцесорна електроніка;
ЖК-дисплей з самодіагностикою;
Простий і зрозумілий інтерфейс;
Функція трубочиста;
Конденсатовідвідник с сухим затвором;
Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі;
Електричний трьоходовий клапан;
Високоефективний (готовий ErP) повний електронний циркуляційний насос с модуляцією;
Автоматичний байпас;
Пост-циркуляція насоса;
Функція регулювання максимальної потужності нагріву;
Функція антизамерзання контуру опалення та ГВП;
Функція антиблокировки насосу та трьоходового клапану;
Фільтр подачи води в котел.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Простота установки;
Завжди оптимальне запалювання (система самостійно адаптується до умов експлуатації);
Сучасний ексклюзивний дизайн;
Здатний працювати з усіма типами газу, не вимагаючи заміни форсунок.
СХЕМА ГІДРАВЛІЧНОГО ТА ГАЗОВОГО ПІД'ЄДНАННЯ
МОЖЛИВІСТЬ КЕРУВАННЯ КОТЛОМ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК НА СМАРТФОНІ
►Для цього НЕОБХІДНО мати Italtherm Net APP (код 401080018) в парі з Дистанційним керуванням Italtherm (код 401080010)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 30 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 107.2 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 13.6 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 47 245 ₴



