ITALTHERM CITY CLASS KR - компактний конденсаційний одноконтурний котел для опалення з підключенням бойлера гарячої води.
Котел включає якісні компоненти з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання.
Italtherm спроектував і розробив ICS - Іntelligent Сombustion System (Інтелектуальну систему згоряння) - систему, що робить це обладнання розумним котлом, який регулює і налаштовується самостійно.
Котел має компактні розміри, що дозволяє встановлювати його без особливих труднощів в будь-якому придатному для цього приміщені. Потужність котла становить 25 кВт або 33 кВт в залежності від моделі.
Переваги:
Конденсаційний первинний теплообмінник з нержавіючої сталі;
Сертифікат RANGE RATED;
Система ICS (Intelligent Combustion System), котра гарантує ідеальне співвідношення згоряння в любих умовах;
Можливість роботи зі всіма типами газу (газова адаптивна функція) без заміни форсунок;
Модуляція 1:10;
Гідравлічний блок з латуні зі з'єднаннями DIN;
Надкомпактні розміри;
Простота встановлення (вага моделі 25 К меньше 28 кг);
Може бути встановлений в приміщенні або на вулиці в частково захищеному місці (температура 0 ÷ 60 ° C);
Розроблений, щоб полегшити обслуговування;
Висока та низька температура в режимі нагріву;
Подготовлено для работы с зонными системами;
Підготовлено для роботи з зовнішнім зондом;
Продуктивність до 20,0 л / хв (модель 35 K);
Висока ефективність та низьке споживання;
Мікропроцесорна електроніка;
ЖК-дисплей з самодіагностикою;
Простий та зрозумілий користувальницький інтерфейс;
Функція трубочиста;
Конденсатовідвідник з сухим затвором;
Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі;
Електричний трьоходовий клапан;
Високоефективний (готовий ErP) повний електронний циркуляційний насос з модуляцією;
Автоматичний байпас;
Пост-циркуляція насоса;
Функція регулювання максимальної потужності нагріву;
Функція антизамерзання опалювальна та сантехнічна;
Циркуляційна антиблокировочна функція та трьоходовий клапан;
Фільтр подачи води в котел;
Сифон для конденсату.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Простота установки;
Сучасний ексклюзивний дизайн;
Конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі з широкими проходами для води;
Розумний адаптивний газовий клапан;
Функція захисту від замерзання опалення.
СХЕМА ГІДРАВЛІЧНОГО ТА ГАЗОВОГО ПІД'ЄДНАННЯ
МОЖЛИВІСТЬ КЕРУВАННЯ КОТЛОМ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК НА СМАРТФОНІ
►Для цього НЕОБХІДНО мати Italtherm Net APP (код 401080018) в парі з Дистанційним керуванням Italtherm (код 401080010)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 30.3 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 108.3 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 28 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 51 380 ₴



