ITALTHERM TIME — новий конденсаційний котел Italtherm для опалення та ГВС. Він обладнаний новою системою Acqua Step и теплообмінником ГВС MAXI для гарячої води. Переваги: Компактні розміри Режим попереднього нагрівання ГВС ACQUA STEP на трьох рівнях функціонування за розкладом Ізольований максі-теплообмінник із неіржавкої сталі Легкий доступ до обладнаного вхідного фільтра ГВС Турбінний витратомір ГВС для кращої модуляції Діапазон модуляції (1:10) Модулювальний насос котла Байпас із можливістю увімкнення та вимкнення Може бути встановлений у приміщенні або на вулиці в частково захищеному місці (температура 0... 60 ° C) Подвійна індикація тиску в системі опалення (аналоговий і цифровий) Керування сонячною системою завдяки додатковій сонячній платі Автоматичне підживлення Просте обслуговування котла Може керувати багатозонною системою опалення Можливість керування щотижневим традиційним кімнатним термостатом, бездротовим кімнатним термостатом і GSM Призначений для керування додатковим пультом дистанційного керування Призначений для під'єднання до датчика температури зовнішнього повітря IP X5D електричний захист Багатофункціональний РК-дисплей із підсвіткою Зручна клавіатура користувача з усією інформацією про котле на дисплеї Гідравлічна група виготовлена повністю з латуні «Прозднічна функція» вбудована Конденсатовідвідник із пристроєм сухого закривання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 33 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 108.2 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 43.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 18.1 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 25 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 837 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 382 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
Информация для заказа
- Цена: 93 860 ₴



