ITALTHERM TIME MAX K - двоконтурний котел з закритою камерою згоряння і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання. Котел включає якісні компоненти з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Газове обладнання гарантує дуже високий комфорт ГВП, до 17 л/хв. Котел здатний підтримувати постійну температуру води навіть при наявності декількох одночасних водозаборів. Italtherm спроектував і розробив функцію програмування часу для накопичувального бака. Ця функція дозволяє нагрівати воду всередині бака відповідно до ваших звичок і потреб, оптимізуючи споживання газу. Потужність котла становить 26 кВт або 33 кВт в залежності від моделі. ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Бойлер з нержавіючої сталі на 60 літрів; Оптимізація споживання газу; Латунна гідравлічна група; Функція програмування бойлера. СХЕМА ГІДРАВЛІЧНОГО ТА ГАЗОВОГО ПІД'ЄДНАННЯ МОЖЛИВІСТЬ КЕРУВАННЯ КОТЛОМ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК НА СМАРТФОНІ ►Для цього НЕОБХІДНО мати Italtherm Net APP (код 401080018) в парі з Дистанційним керуванням Italtherm (код 401080010)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 27 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 107 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Вес | 59 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 18.1 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 25 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 425 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
Информация для заказа
- Цена: 91 780 ₴

