Високий ККД – 93%
Сучасний дизайн, естетичний зовнішній вигляд
Модуляція режимів роботи пальника з електронним запаленням та контролем іонізації полум'яМожливість роботи на природному та зрідженому газі
Основний теплообмінник із міді
Довговічний 3-швидкісний безшумний насос із низьким електроспоживанням
Компактні розміри
Клас електричного захисту IPX5D
Функція самодіагностики Низька витрата газуМожливість підключення кімнатного термостата та зовнішнього датчика температури
Можливість роботи на систему теплої підлоги
Виробник Airfel
Користувальницькі характеристики
АртикулAIRFELDIGIFELDUO24201
Тип котла Традиційний (опалювальний)
Ємність розширювального бака, л7
Вага брутто, кг34
Вага нетто, кг31
Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/год1,88/0,81
Вbтрата природного газу (G20) (max-min), м3/рік2,52/1,03
Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм403х245х730
Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм420х470х840
Гарантія36 міс
.Діаметр підключення ГВП1/2"
Діаметр підключення газу3/4"
Діаметр підключення димоходу, мм60/100
Діаметр підключення контура опалення3/4"
Діапазон температур контуру опалення, °C35/85
Електрична потужність, Вт110
Електроживлення, В/Гц230/50
Ефективність згоряння (92/42/EEC)***
Зверніть увагу
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%.ККД (80/60 °С), %92,8
Клас Nox2Клас електрозахисту, IPX5DК
омплектаціяГазовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон
Країна виробникТуреччина
Країна реєстрації брендуТуреччинаК
ількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв10,2Кількість контурів2
Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м5
Мінімальний потік гарячої води, л/хв2,3
Попередній тиск розширювального бака, бар1
Розташування
НастіннийСеріяDigiFEL DUOТемпература воді для ГВП (max-min), °C55/35
Температура продуктів горіння, °C108,2
Теплова потужність (80/60 °С), кВт19,8/11,0
Тип видалення вихлопівТурбований
\\Тип камери згорянняЗакрита
Тиск води контуру опалення (min-max), бар0,5-10
Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар30
Тиск на вході природного газу (G20), мбар21
Тиск у водопроводі (max-min), бар10/0,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airfel |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 30 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Давление газа на входе в котел | 13 мбар |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 92.8 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 135 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.05 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 730 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 299 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 75 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.15 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 11.7 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 76 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное давление расширительного бака | 0.8 |
Информация для заказа
- Цена: 23 205 ₴

