Підлогові димохідні газові котли ATON Atmo 8-30 - сучасні агрегати эконом-класса з камерою згорання відкритого типу. Ці прилади складають реальну конкуренцію аналогічному затребуваному на європейському ринку устаткуванню. У котлах АТОН застосовуються комплектуючі європейського виробництва (EUROSIT, POLIDORO).
До номенклатури Atmo включені модифікації одно- та двоконтурного виконання - тільки для опалювання і для опалювання плюс ГВС відповідно.
Котли забезпечені необхідними захисними вузлами - енергонезалежним газовим клапаном, датчиком тяги. У аварійних ситуаціях - загасанні пілотного пальника, зниженні тиску газу, відсутності/недостатності тяги - перекривається подання палива до пілотного та основного пальника пристрою. Автоматичне включення після позаштатних ситуацій не відбувається.
Безшумність досягається завдяки природному димовидаленню, відсутності циркуляційного насоса та "тихому" пальнику.
На теплогенераторы поширюється п'ятирічна гарантія, що діє з моменту пуску, з урахуванням дотримання технічних умов функціонування.
Переваги:
Універсальне підключення (бокове ліве або праве)
Компактне розміщення і естетичний монтаж
Котли призначені для роботи на природному газі й можуть експлуатуватися при паралельному підключенні в єдину опалювальну систему;
Не вимагають зовнішнього джерела електроживлення;
Можливий варіант виконання з функціями опалення та гарячого водопостачання;
Котли мають привабливий зовнішній вигляд, порошкове фарбування забезпечує стійке до зовнішніх впливів покриття;
Висока економічність дозволить Вам істотно зменшити споживання газу;
Компактні;
Висока надійність і безпеку в роботі, завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT;
Щілинний низькофакельний пальник фірми POLIDORO, виготовлений із застосуванням лазерних технологій;
Простота в обслуговуванні, завдяки оригінальній конструкції теплообмінника;
Антикорозійна обробка поверхонь котла;
Ідеальне поєднання за такими характеристиками як Ціна, Ефективність, Якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65.6 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 1.8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 898 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 488 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 385 мм |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 6 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 40 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 8 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 45 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
Информация для заказа
- Цена: 19 217 ₴

