Підлогові димохідні газові ATON Atmo 8-50 - серія потужних теплогенераторов з природним шляхом видалення продуктів горіння. Прилади призначені для побутового опалювання та комфортного постачання гарячої води (при відповідній двоконтурній модифікації).
У конструктивному рішенні котлів використовуються компоненти - газова автоматика та пальники - від європейських виробників. Технологічні процеси виробництва виконуються на роботизованих лініях. У результаті чого, фахівці АТОN випускають надійне устаткування, що відповідає за якістю і функціям європейським аналогам, та вартістю нижче як мінімум на 30%.
Схема котлів включає в себе прилади безпеки. У випадках відсутності полум'я на пілотному пристрої пальника, падінні тиску підключеного газу нижче норми або малій тязі припиняється газопостачання до пристрою.
За відповідних умов експлуатації котли Atmo не потребують перекачування теплоносія за допомогою насоса. Таким чином, цим теплогенераторам не потрібне електроживлення.
Відсутність вентиляторів, вбудованих насосів та особлива конструкція пальників роблять котли Atmo практично безшумними.
Максимальну економію ресурсів дає підключення зовнішніх облаштувань регуляції - програматорів, термостатів, - що передбачається конструкцією.
При купівлі котлів ATON Atmo споживачі забезпечуються п'ятирічним гарантійним сервісом, що обчислюється з дня пуску в роботу.
Переваги:
Простий монтаж, при заміні застарілого котла на вдосконалений, без зміни конфігурації існуючої обв'язки
Котли призначені для роботи на природному газі й можуть експлуатуватися при паралельному підключенні в єдину опалювальну систему;
Не вимагають зовнішнього джерела електроживлення;
Можливий варіант виконання з функціями опалення та гарячого водопостачання;
Котли мають привабливий зовнішній вигляд, порошкове фарбування забезпечує стійке до зовнішніх впливів покриття;
Висока економічність дозволить Вам істотно зменшити споживання газу;
Компактні;
Висока надійність і безпека в роботі, завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT або Honeywell;
Щілинний низькофакельний пальник фірми POLIDORO, виготовлений із застосуванням лазерних технологій;
Простота в обслуговуванні, завдяки оригінальній конструкції теплообмінника;
Антикорозійна обробка поверхонь котла;
Ідеальне поєднання за такими характеристиками як Ціна, Ефективність, Якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 165 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 50 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Расход газового топлива | 5.6 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2"1/2 |
| Вход в систему отопления | 2"1/2 |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 580 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 45 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
Информация для заказа
- Цена: 40 515 ₴

