Котли Airfel ELEGANT 24 призначені як для опалення, так і для забезпечення гарячою водою для побутових потреб.
Користувач може бачити операційні функції котла завдяки ЖК-дисплею.
Температури опалення та гарячої води за бажанням можна встановити на значення за допомогою кнопок встановлення температури на панелі керування.
Котел має ЖК-дисплей, який допомагає переглядати функції на панелі керування.
У разі виявлення будь-яких відхилень ваш котел визначає несправність за допомогою ЖК-дисплею на панелі керування та проінформує користувача.
Котел Airfel ELEGANT оснащенний:
іонізаційним контролем полум’я,
системою безпеки в разі нестачі води,
автоматичним обхідним клапаном,
системою безпеки в разі замерзання,
системою безпеки в разі перегріву,
системою безпеки димоходу,
системою електричного захисту,
системою проти забивання насосу,
трьохбаровим безпечним клапаном,
автоматичним повітроочистником та системою безпеки для низької напруги забезпечують користувача повною безпекою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airfel |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 31 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 91.3 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 110 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.52 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 730 мм |
| Глубина | 245 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 403 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 7 л |
Информация для заказа
- Цена: 26 660 ₴



