Газовий котел Demrad Atromix P-24 виготовляється з матеріалів преміального класу, що гарантує тривалу експлуатацію та надійність. Подвійний теплообмінник і газовий пальник котла виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Призначений для гарячого водопостачання та опалення квартир та житлових будинків без димохідної системи. Має два контури.
Газовий котел Demrad Atromix P-24 – це нова технологія в опалювальній техніці. Являє собою конденсаційний котел з герметичною камерою згоряння та двома роздільними теплообмінниками. У простих газових котлах відпрацьовані продукти горіння одразу віддаляються в димар. Конденсаційний котел використовує додаткову енергію конденсації пари для нагрівання води: використання тепла, що міститься в рідині вихідних газів. Ця волога осідає на стінки теплообмінника і віддає своє тепло. Завдяки цьому для отримання необхідної температури спалюється значно менше природного газу, а коефіцієнт корисної дії збільшується до 17%.
Конструкція газового котла Demrad Nitromix P-28: Прямокутна форма. На декоративному корпусі внизу передньої панелі розташований пульт управління котлом з рідкокристалічним екраном. Біля екрану знаходяться кнопки для встановлення потрібного режиму опалення та приготування води. Усередині декоративного корпусу передбачений шар теплоізоляції та звукозаглушення. Дана модель котла має 2 роздільні теплообмінники – для опалення та контуру ГВП, що дозволяє користуватися ним у літній час, не включаючи опалення. Завдяки автоматичній системі керування можна вибрати кілька режимів обігріву та приготування гарячої води. Наявність вбудованого таймера дозволяє програмувати режим роботи.
Газовий котел Demrad Atromix P-24 має ключові переваги:
Сучасний дизайн;
Високоякісні матеріали та складання;
Наявність автоматичної системи керування;
Захист від замерзання;
Багатоступенева система безпеки;
Режим «Тепла підлога»;
Діагностика режимів роботи та можливих помилок виводиться на жк-дисплей;
Система антиблокування насоса.
Основні характеристики та конструктивні особливості:
Тип теплообмінника – роздільний;
Кількість контурів – 2;
Потужність 24 кВт;
Об`єм розширювального бака - 8 л;
Діаметр димоходу (внутрішній/зовнішній) - 60/100 мм;
Площа обігріву - до 250 кв.м.
Розміри: 390 х 280 х 702 мм;
Вага – 29 кг;
Гарантія – 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Demrad |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 29.2 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 108.7 % |
| Материал теплообменника | Силумин |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 702 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 280 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 11.4 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 10 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 31 000 ₴

