Котел газовий конденсаційний ITALTHERM City Top 35 K – це найсучасніший технологічний опалювальний прилад. Показник ККД становить до 106%. Гарантія 5 років. Країна-виробник Італія
Теплообмінник конденсаційного котла ITALTHERM City Top. Компанія Italtherm спроектувала та розробила новий теплообмінник з нержавіючої сталі з екстра широкими проходами для води: внутрішню частину котушки було збільшено в 4 рази порівняно з ринковими стандартами.
Завдяки новому теплообміннику, конденсаційний котел Італтерм City Top має кращу тепловіддачу та більш високу стійкість до нальотів та внутрішніх скупчень бруду, що робить його ідеальним навіть у разі заміни котлів у вже існуючих системах; крім того, єдина спіраль нового теплообмінника забезпечує високу пропускну здатність, низькі втрати гідравлічного навантаження, полегшене чищення та технічне обслуговування котла.
Система керування газового котла ITALTHERM City Top. Компанія Italtherm спроектувала та розробила ICS – Intelligent Combustion System – систему, яка перетворює City Class на smart котел, єдиний котел, який автономно контролюється, саморегулюється та пристосовується.
Система ICS - Intelligent Combustion System- контролює параметри горіння і регулює потік газу таким чином, щоб завжди мати коректне співвідношення повітря/газ, отримуючи таким чином:
Скорочення споживання газу
Нижчі викиди CO/CO2
Менше часу на встановлення (немає правил ручної установки).
Нова гідравлічна група із латуні. Компанія Italtherm продовжує використовувати латунь у своїх гідравлічних вузлах для забезпечення максимуму надійності та міцності своєї продукції.
Нова латунна гідравлічна група оснащена:
Ізольований 20-ти пластинчастий теплообмінник
Клапан автоматичного наповнення
Байпас за межами теплообмінника ГВП
Регулятор потоку
Фільтр на вході холодної води
Частотий насос Grundfos із вбудованим дегазатором
Особливості газового котла ITALTHERM City Top 35 K:
Діапазон модуляції 1:20
Завжди оптимальне займання (система самостійно адаптується до умов експлуатації)
Ідеальне повне згоряння (продовжує термін служби котла та гарантує надійність продукту)
Зниження циклів Оn/Оff (збільшує ефективність та зменшує шумність котла)
Компактні габарити котла: 700х400х300 мм
Фільтр для води на вході в котел
Триходовий електричний клапан
5 клас NOx відповідно до UNI EN483
Електронне мікропроцесорне керування
Призначений для роботи із зовнішнім датчиком температури
Інтерфейс користувача простий і зрозумілий
Сифон raccoglicondensa із закриттям запаху
Функція регулювання максимальної потужності опалення
Функція захисту від замерзання опалення (відпустка)
Функція захисту від залипання циркуляційного насоса та триходового клапана
Можливість працювати з усіма видами газу (функція газ адаптація) без заміни форсунок
Технические характеристики газового конденсационного котла ITALTHERM City Top:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 36.8 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 105.6 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 35 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 16.1 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 42 900 ₴

