Газовий котел 104.ua Model T потужністю 24 кВт із автоматичним розпалюванням. Двоконтурного типу, розрахований ефективно готувати гарячу воду для опалення площі 35-240 м2 та ГВП. ККД котла сягає 92.1 %. Максимальна швидкість потоку води становить 11.5 л/хв за температури нагріву +30 °С. Важить настінна конструкція зі закритою камерою згорання 32 кг. Встановлюються налаштовання механічним способом. Має система високу стійкість до поломок, працюючи на зрідженому чи природному газі. До комплекту входить коаксіальний димохід.
Турбований котел (24 кВт) із 14 системами захисту
Опис газового котла 104.ua Model T 24 kW:
Однофазний котел вітчизняного бренда 104.ua спроектований спеціально для потреб українських домогосподарств і на відповідну якість газу. Збирається він на виробничих потужностях Туреччини.
Використані під час збірки одні з найбільш якісних деталей, аби 104.ua Model T функціонував справно та довго.
Виробник надає 5-річну гарантію на газовий котел із обов’язковим проходженням щорічного техогляду.
Цей котел — новинка 2021 року, він продуманий економно використовувати природний чи зріджений газ.
Замінивши котел старої конфігурації на нову, власник зможе заощаджувати до 40 % газу без втрати потужності.
Має компактні розміри, стильний дизайн і, що головне, низьку шумність (до 50 дБ (А)). Це дозволяє встановлювати котел на кухні, у коморі й інших кімнатах у квартирі чи приватному будинку, де часто знаходяться люди.
Технічні особливості газового котла 104.ua Model T 24 kW:
Традиційний котел із закритою камерою згорання більш безпечний та екологічний для користувачів, оскільки виділяє у повітря відносно меншу кількість токсичного диму.
Обов’язковим є виведення таких газів через димохід (60х100 мм).
Конструкція білого кольору, встановлюється на стіну
Номінальна потужність установки вимірюється 24 кВт, ККД сягає більше 92 %.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Copa |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 34 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 92.1 % |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 330 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 45 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 11.5 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 19 624 ₴

