При розробці нагрівачів води ЕЛДОМ Стайл, ми зосередили свої зусилля на забезпеченні конкурентноспроможної мінімальної ціни з усіма технічними характеристиками і функціями, які очікуються в домашньому господарстві від стандартного електричного нагрівача води. Все сказане – без будь-яких компромісів якості і надійності пристрою.
Модний дизайн;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, за інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Компакта ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців;
Антикорозійний захист – магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль, ноу-хау ЕЛДОМІНВЕСТ;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференційний клапан;
Температурний індикатор;
Світлова індикація включено/виключено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 17 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 7 930 ₴

