Нагрівачі води серії ЕЛДОМ Фаворит – це найбільша група товарів в асортименті нашої компанії і дані серії включають найбільш популярні електричні нагрівачі води ЕЛДОМІНВЕСТ. Це не випадково, враховуючи їх широко відомі пропозиції деталей циліндричної форми, численні інновації, високоякісні матеріали, наші власні ноу-хау і десятки років успішного досвіду.Найбільша гарантія серед водонагрівачів на ринку України без обов'язкового технічного обслуговування. Особлива функція А-анод тестеру допоможе заощадити ваші кошти та час, вчасно вказавши на знос головного елементу захисту кожного водонагрівача, магнієвого аноду.
Повна безумовна гарантія складає 5 РОКІВ, без спеціальних умов технічного обслуговуванна на моделі водонагрівачів Eldom Favourite A - анод тестер;
Економічний – товста і компакта ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців, зроблена за спеціальною формулою, яка гарантує мінімальні втрати енергії;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, відповідно до інноваційної формули емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Надійний антикорозійний захист – двомагнієва система анодів захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль, ноу-хау ЕЛДОМІНВЕСТ;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Електричний трубчатий елемент нагрівання – розроблений і виготовлений ЕЛДОМІНВЕСТ, використовуючи технології останнього покоління;
Комбінований металевий запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференційний клапан;
Водонепроникний перемикач з підсвічуванням;
Температурний індикатор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 24 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 7 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 484 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 512 ₴

