Цей тип нагрівачів води установлюється в місці використання. Нагрівачі води ЕЛДОМ Екстра Лайф на 7-15л працюють за твома принципами: безнапірний потік (для установки над раковиною) і під тиском (призначені для установки під або над раковиною). Застосування цієї групи привертає увагу своїм надзвичайним дизайном і компактними розмірами. В той же час вони забезпечують достатньо гарячої води для вашої кухні та мають всі переваги стандартного накопичувального нагрівача.
Економічний – товста ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців, огортає всю ємкісь для води і гарантує мінімальні втрати енергії;
Безпечний – з чотирьох і п’ятирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, відповідно до інноваційної формули емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Надійний антикорозійний захист – вбудований магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Зовнішній капілярний термостат і капілярний термовимикач;
Електричний трубчатий елемент нагрівання;
Швидка та проста установка. Всі пристрої поставляються повністю обладнаними та зібраними;
Допоміжні деталі включені в ціну пристроя;
Моделі, які працюють під тиском, обладнані комбінованим металевим клапаном;
Моделі для установки під раковиною встановлюються зручно в їх нижній частині кімнати;
Моделі для безнапірного потоку поставляються з гнучкими шлангами і спеціальним змішувальним краном, який обладнаний вбудованим електроромагнітним клапаном;
Водонепроникний перемикач з підсвічуванням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 6.6 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Подводка | Верхняя |
| Рабочее давление | 7 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 288 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 382 ₴

