Водонагрівачі серій Eldom EUREKA виробництва Eldominvest є надійними енергоеффективними виробами з широким ассортиментом. Модельний ряд включає в себе весь об'ємний ряд побутових водонагрівачів вертикального монтажу. Модельний ряд ECO "DE" має LCD-дисплей, на якому відображається актуальний стан роботи водонагрівача, ступінь зносу магнієвих анодів головних елементів захисту внутрішнього баку від корозії. Окрема комутація тенів стане в нагоді при обмеженій потужності електричної мережі.
Економічний – товста і компакта ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців, зроблена за спеціальною формулою, яка гарантує мінімальні втрати енергії;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Роздільна комутація тенів, з можливістю використання по-окремості нагрівальних елементів;
Товщина сталі даної моделі складає 2,0 mm;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, відповідно до інноваційної формули емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Надійний антикорозійний захист – двомагнієва система анодів захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль, ноу-хау ЕЛДОМІНВЕСТ;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Електричний трубчатий елемент нагрівання – розроблений і виготовлений ЕЛДОМІНВЕСТ, використовуючи технології останнього покоління;
Комбінований металевий запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференційний клапан;
Водонепроникний перемикач з підсвічуванням;
Температурний індикатор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 29 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1005 мм |
| Глубина | 484 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 11 180 ₴

