Бойлер Grunhelm володіє потужністю 2000 Вт і об'ємом бака - 100 к. В ньому використовується ТЕН мокрого типу. Бойлер електричний GBH A-100 має компактні габарити і зручні кріпильні елементи.
Внутрішнє покриття сталевого бака - емалеве. Особливостями моделі є магнієвий анод, максимальна температура нагріву 77°С, наявність термостата, запобіжного клапана. Варто відзначити, що цей надійний агрегат має ступінь захисту IP24.
Водонагрівач GBH A-100 володіє високими показниками безпеки, так що Ви можете його експлуатувати без побоювань. У нього встановлено ряд захисних систем, наприклад захист від пробивання струму на корпус апарату і термоізоляція корпусу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 26 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 150 мин |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 77 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 916 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 246 ₴

