Бойлер Grunhelm серії GBH I-DD FLAT це плоский накопичувальний водонагрівач з двома сухими нагрівальними елементами, потужність кожного з котрих 0,8 кВт. Сумарна потужність тенів дає можливість прискореного нагріву, а тип "сухого" елементу дозволяє збільшити загальний строк експлуатації бойлера.
Внутрішня конструкція водонагрівача виконана з двох циліндричних баків з нержавіючої сталі, котрі мають дві точки переливу між собою.
Бойлер має універсальний монтаж (в горизонтальному виконанні під`єднання тільки з лівої сторони).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 22.4 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1335 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 13 181 ₴

