Бойлер Grunhelm GBH I-WS 50 SLIM - настінний накопичувальний електричний водонагрівач, який ідеально підійде для приміщень, де не передбачена система гарячого водопостачання. Ви зможете його використовувати для дачі, приватних будинків або квартир. На лицьовій панелі бака розташований регулятор температури, індикатор нагріву. Максимальна температура води може становити 75°С. Також водонагрівач діє як термос (завдяки теплоізоляції з пінополіуретану): він нагріває воду в баку і зберігає її температуру. Прилад виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих вищої якості.
Особливості Grunhelm GBH I-WS 50 SLIM:
швидкий нагрів
магнієвий анод
сучасний дизайн
компактні розміри
захист від перегріву
теплоізоляція з пінополіуретану
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1285 мм |
| Глубина | 315 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 10 247 ₴

