Бойлер Galanta 80 л мокрий тен 2 кВт (72265WG) є надійним та ефективним виробом для забезпечення гарячої води в будинку. Об'єм 80 літрів дозволяє забезпечити достатню кількість гарячої води для середнього домогосподарства.
Бойлер має один нагрівальний елемент потужністю 2 кВт, що забезпечує швидке нагрівання води. Технологія мокрого нагріву води дозволяє безпечно та ефективно нагрівати воду в контакті з нагрівальним елементом.
Бойлер Galanta 80 л мокрий тен 2 кВт (72265WG) має компактний дизайн, що дозволяє його встановлювати у будь-якому інтер'єрі. Він простий у використанні та обслуговуванні, що робить його ідеальним вибором для будь-якого домогосподарства.
Переваги Бойлер Galanta 80 л мокрий тен 2 кВт (72265WG)
Модний дизайн;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, за інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Компактна ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців;
Антикорозійний захист – магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і диференційний клапан;
Температурний індикатор;
Світлова індикація включено/виключено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galanta |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 22 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 825 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 6 588 ₴

