Цей електричний бойлер від Galanta забезпечить надійне та ефективне вирішення питання водопостачання в вашому будинку чи квартирі. Його ємність становить 50 літрів, що дозволяє забезпечити достатню кількість гарячої води для багатьох побутових потреб, але при цьому займає мінімальний простір завдяки своїй компактності.
Цей бойлер має сухий тен, що робить його особливо ефективним і довговічним. Його нагрівальний елемент не має прямого контакту з водою, що дозволяє уникнути його корозії та утворення відкладень, і збільшує термін його служби.
Бойлер Galanta SLIM DRY 50 л оснащений двома тенами по 0,8 кВт, що дозволяє швидко і ефективно нагрівати воду до необхідної температури. Вбудований терморегулятор дозволяє точно налаштувати температуру води, що відповідає вашим потребам.
Цей бойлер має стильний та компактний дизайн, що дозволяє легко вписати його в інтер'єр вашої квартири чи будинку. Інсталяція та підключення бойлера Galanta SLIM DRY 50 л дуже прості, що дозволяє легко встановити його самостійно без допомоги фахівців.
Переваги Бойлер Galanta SLIM DRY 50 л сухий тен 2 х 0,8 кВт (72267WDG)
Модний дизайн;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, за інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Компакта ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців;
Антикорозійний захист – магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференційний клапан;
Температурний індикатор;
Світлова індикація включено/виключено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galanta |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 17 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 480 ₴

