Бойлер Galanta SLIM DRY 30 л - це надійне та ефективне рішення для забезпечення гарячою водою в вашому будинку або квартирі. Завдяки своїй компактності, цей бойлер легко поміститься в будь-якому приміщенні, а його ємність в 30 літрів дозволить задовольнити потреби в гарячій воді невеликої сім'ї чи однієї людини.
Цей бойлер має сухий тен, що забезпечує його довговічність та ефективність. Сухий тен не має прямого контакту з водою, що зменшує ризик корозії та утворення відкладень на його поверхні.
Бойлер Galanta SLIM DRY 30 л має два тени по 0,8 кВт, що забезпечує швидкий та ефективний процес нагріву води до потрібної температури. Інтегрований терморегулятор дозволяє налаштувати температуру води з точністю до градуса з урахуванням вашої потреби.
Цей бойлер має стильний та сучасний дизайн, що легко вписується в будь-який інтер'єр. Встановлення та підключення бойлера Galanta SLIM DRY 30 л є дуже простими, що дозволяє легко встановити його самостійно без допомоги фахівців.
Завдяки своїм технічним характеристикам, бойлер Galanta SLIM DRY 30 л є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне та ефективне рішення для забезпечення гарячою водою в невеликих приміщеннях.
Переваги Бойлер Galanta SLIM DRY 30 л сухий тен 2 х 0,8 кВт (72269WDG)
Модний дизайн;
Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, за інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
Компактна ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців;
Антикорозійний захист – магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
Спеціальний еліптичний профіль;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і диференційний клапан;
Температурний індикатор;
Світлова індикація включено/виключено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galanta |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 13 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 30 л |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 098 ₴

