Водонагрівач Thermo Alliance 15 л підмийний, мокрий ТЕН 1,5 кВт SF15S15N вирішує завдання забезпечення гарячої води, в першу чергу для миття посуду. Усередині бак компактного водонагрівача покритий шаром емалі, що захищає поверхню від корозії. Патрубки 1/2" для під'єднання до системи водопостачання розташовані зверху. На фронтальній поверхні корпусу — ручка керування та дисплей з індикацією температури нагріву. Товщина внутрішнього бака - 2 мм.
Додаткові переваги:
гарантія - 7років
зовнішнє регулювання температури
Простота контролю досягається за допомогою індикатора нагріву, розташованого на передній панелі
Ізоляція виготовлена з екологічного пінополіуретану підвищеної щільності
Подача холодної та відбір гарячої води відбувається за допомогою удосконалених патрубків (нержавіюча сталь).
Через запобіжний клапан надлишковий тиск води в баку скидається.
У термостаті передбачено захист від перегріву, а керування нагріванням спрощено завдяки механічному регулятору.
Антикорозійний захист сталевого бака відрізняється підвищеною надійністю:високоякісне покриття титану (електростатичний спосіб нанесення);
у баку встановлено захисний анод (магнієвий), який, витрачаючись, захищає його від корозії;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 8 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 15 л |
| Подводка | Верхняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Максимальное давление воды | 0.5 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 850 ₴

