Thermo Alliance – це якість, асортимент і доступна ціна. Українська компанія Термо Альянс є одним з провідних підприємств в галузі опалення і гарячого водопостачання, робить ставку на оптимальному поєднанні ціни і якість виготовлення. Контроль якості на всіх етапах виробництва є гарантією довгострокової роботи обладнання.
Бойлери виробляються об'ємом 50, 80 літрів. Серія Slim - вузький компактний водонагрівач, рекомендований варіант для малогабаритних приміщень і ніш. Сухий тен потужністю 2000 Вт. Технологія "безконтактний тен" збільшує термін служби бака, спрощує обслуговування, швидше нагріває воду.
Електронний дисплей: регулювання off / low / eco / high, індикація температури і роботи тена. Дизайн і стиль. Плавні лінії корпусу без гострих кутів. Довгий термін служби. Внутрішній бак покритий емаллю високої якості. Додатковий захист від корозії забезпечує магнієвий анод. Висока енергоефективність. Бак утеплений пінополіуретаном. Гарантія на герметичність установки 7 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 16.2 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Глубина | 381 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Максимальное давление воды | 0.5 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 9 636 ₴

