Водонагрівач непрямого нагріву
Підлогове виконання
Однаковий дизайн з рештою обладнання Protherm
Однаковий діаметр для всіх потужностей
Максимальний тиск санітарної води 10 бар
Захист від корозії за рахунок застосування магнієвого анода або універсального анода з електроживленням (опція)
Можливості встановлення
Комбінація з одноконтурними котлами Protherm та інших виробників
При виборі місця встановлення необхідно враховувати габарити і вагу водонагрівача непрямого нагріву, а також простір для технічного обслуговування
Компактний дизайн дозволяє використання бойлерів в приміщеннях з обмеженим простором
Комплектація водонагрівача передбачає швидке підключення до котла для управління функцією ГВП
Функції
Резервуар і нагрівальна спіраль захищені від корозії за допомогою покриття емаллю
Патентований дифузор запобігає змішуванню шарів нагріву при надходженні холодної води в бойлер для збільшення потужності нагріву води
Магнієвий захисний анод або універсальний анод з електроживленням для захисту від корозії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 79 кг |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 90 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Подводка | Верхняя |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Косвенный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 988 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Количество змеевиков | 1 |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 30 299 ₴

