Бойлери непрямого нагрівання Thermo Alliance «KTA» виробляються від 150 до 2000 літрів. Призначені для підігрівання та зберігання води для побутових потреб.
Бойлери непрямого нагрівання серії КТА виготовлені з чорної сталі, фосфатовані та покриті високоякісним полімерним покриттям Ceramic Duo. Це покриття, на відміну від керамічного, поєднує в собі переваги, як-от міцність, надійність, еластичність, чудову адгезію до сталі. Покриття Ceramic Duo не тріскається й не сколюється під час ударів і різких перепадів температур. Підходить до питної води.
Бойлери обладнані ревізійним фланцевим отвором діаметром ДК 120 мм. Теплообмінники виготовлені з чорної сталі.
Водонагрівач непрямого нагрівання Thermo Alliance KTA-11-200. Корпус виготовлений зі сталі. Усередині бак захищений від корозії двома магнієвими анодами й емальованим покриттям. Водонагрівач має два теплообмінники, що дає змогу використовувати кілька джерел теплопостачання. Високоефективна теплоізоляція забезпечує мінімальні втрати в довкілля. Бойлер непрямого нагрівання призначений для забезпечення побутовою гарячою водою систему ГВС із тиском не більш ніж 0,6 Мпа.
Технічні характеристики
Бренд Thermo Alliance
Виробництво Україна
Діаметр під'єднання до системе опалення 1"
Діаметр під'єднання до системе водопостачання 1"
Порт під термодатчик (рециркуляція) Є
Максимальна робоча температура, °С 95
Розташування Підлоговий
Номінальна тиск, бар 10
Площа теплообмінника, м2 0,6/0,92
Номінальна тиск теплообмінника, бар 6
Кількість анодів 2
Матеріал теплоізоляції пінополіуретан
Клас енергоефективності C
Товщина теплоізоляції, мм 80
Тип покриття внутрішнього бака Склокераміка
Гарантія 60 мес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 кг |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объём ёмкости для воды | 300 л |
| Подводка | Боковая |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Косвенный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Глубина | 720 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Количество змеевиков | 2 |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 34 560 ₴

