Водонагрівач непрямого нагріву
Навісне виконання впритул до котла
Однаковий дизайн з рештою обладнання Prothrm
Максимальний тиск санітарної води 8 бар
Захист від корозії за рахунок застосування магнієвого анода або універсального анода з електроживленням (опція)
Підставка для підлогового монтажу, як опція
Термостат поставляється в комплекті з насосною группою
Можливості встановлення
Комбінація з двохконтурними котлами Protherm та інших виробників
При виборі місця встановлення необхідно враховувати габарити і вагу водонагрівача непрямого нагріву, а також простір для технічного обслуговування
Компактний дизайн дозволяє використання бойлерів в приміщеннях з обмеженим простором
Комплектація водонагрівача передбачає швидке підключення до котла для управління функцією ГВП
Фронтальний регулятор
Насосна група поставляється, як аксесуар
Функції
Резервуар від корозії за допомогою покриття емаллю
Магнієвий захисний анод або універсальний анод з електроживленням для захисту від корозії
Вбудований електричний нагрівач для резервного нагріву або додаткового нагріву
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 30 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 85 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Подключение к теплообменнику | справа |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 947 мм |
| Глубина | 485 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Количество змеевиков | 1 |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 000 ₴

