Водонагрівачі Atmor серії "ІН-ЛАЙН" найбільш досконалий нагрівач води з серії "миттєвих" і встановлюється в будь-якому зручному місці і для будь-яких потреб у Вашому будинку або квартирі. Він здатний моментально подавати необхідну кількість гарячої води, при цьому економиться електроенергія і загальна витрата води. Це здійснюється завдяки датчику потоку, який під впливом струменя води включає подачу електроенергії, нагріє за допомогою нагрівального елементу економічно необхідне для користування кількість води. Проточний водонагрівач Atmor InLine Duo 7 кВт забезпечує гарячою водою дві точки споживання. Перед експлуатацією проточника можна встановити на штатну сантехніку спеціальні насадки (душову або кухонну).
комфорт
InLine Duo завдяки досить невеликим розмірам має можливість прихованої установки для підключення або до кранів, або до крана і душу. Присутня можливість трикратної регулювання теплової потужності - 3 кВт, 4 кВт, 7 кВт. Середня продуктивність даного приладу - 4-6 л / хв.
Безпека
Електричні водонагрівачі серії InLine мають відмінну рису, в порівнянні з іншими нагрівачами води - перекриття води на виході не впливає на роботу приладу. Це властивість досягається використанням електронного датчика і електромагнітного реле, яке відключає електроживлення при протоці води менше 1,2 л / хв. Це дозволяє використовувати прилад як звичайний проточний водонагрівач з будь-якою схемою підключення і як вбудований в систему водопостачання.
В електричному проточника In-Line Duo 7 kW реалізований захист від перегріву завдяки датчику температури, який стежить за максимальною температурою нагріву води.
підключення
Бойлер встановлюється стаціонарно і в зв'язку з високою потужністю, для підключення проточника, потрібна індивідуальна окрема проводка високоамперного кабелю.
ПЕРЕВАГИ проточний водонагрівач У ПОРІВНЯННІ З Накопичувальні водонагрівачі
Моментальний нагрів води: час виходу на робочий режим кілька секунд.
Необмежена кількість гарячої води при постійній температурі: Ви використовуєте гарячої води стільки - скільки необхідно Вам, в той час як в накопичувальних водонагрівачах кількість води обмежена літражем і часом нагріву.
Економія місця: проточний водонагрівач має компактні розміри і економить багато вільного місця, зручний в установці.
Економія електроенергії і води: проточний водонагрівач споживає до 80% менше електроенергії, ніж накопичувальні, не потрібно постійне підтримання температури вже нагрітої води.
Автономне гаряче водопостачання, висока ефективність.
Гнучка система підключення.
Витрати електроенергії в режимі очікування у проточних водонагрівачів дорівнюють нулю.
Можливість підключення для подальшого використання в декількох точках одночасно.
Добові тепловтрати = 0 ° С, на відміну від будь-якої накопичувальної системи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmor Industries |
| Страна производитель | Израиль |
| Вес | 2 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 7 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 4 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 850 ₴

