TIKI Prime V9 - водонагрівач для настінної, вертикальної установки (висновки зліва) установки з невеликим діаметром для приміщень з обмеженим вільним місцем. Матеріал бака це надякісна сталь із надійним шаром емалевого покриття. Також забезпечує антикорозійний захист магнієвий анод збільшеного розміру. За допомогою індикатора ви можете відстежувати роботу тінів.
Бойлери компанії TIKI популярні в усьому світі, завдяки безпеці, ергономічності та широкому модельному ряду. Модельний ряд бойлерів доповнюється регулярно. Для випуску нових моделей та покращення їх характеристик бренд використовує різні інноваційні рішення. За рахунок цього бренд пропонує споживачам дійсно довговічні водонагрівальні прилади. У тому числі TIKI Prime V9. Головні особливості цього бойлера - стійкість до постійного впливу води, можливість тривалого використання та стильне виконання. Крім того, цей побутовий прилад відрізняється високою продуктивністю, легкістю використання та широким набором функцій. Наприклад, агрегат підтримує необхідний температурний режим. Ще однією важливою перевагою моделі TIKI Prime V9 вважають наявність «сплячого» режиму роботи. Водонагрівач можна монтувати виключно вертикально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 27 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 7 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 781 мм |
| Глубина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 490 ₴

