TIKI Prime MS V9 - електричний накопичувальний водонагрівач з "мокрим" ТЕНом, потужністю 2 кВт. Монтаж бойлера настінний, вертикальний.
Основна умова тривалої експлуатації бойлера – якісне покриття та міцні зварні шви внутрішнього бака. Стінки резервуара захищені від корозії спеціальним складом покриття – надчистою емаллю. Додатковий захист забезпечує збільшений магнієвий анод.
Комплектуючі європейських виробників забезпечують якість та тривалий термін служби наших продуктів.
Нагрів води здійснюється за допомогою занурювального ТЕНу, потужністю 2000 Вт. Мокрий ТЕН знаходиться у безпосередньому контакті з водою. Він виготовляється з міді, що забезпечує його високу стійкість до корозії та тривалий термін служби.
Бойлер TIKI Prime MS V9 з механічним керуванням за допомогою терморегулятора: ручка терморегулятора дозволяє регулювати температуру води у водонагрівачі та встановлювати економічний режим та захист від замерзання.
Продуманий захист гарантує безпеку використання водонагрівача. У бойлерах Gorenje передбачена захист від перегріву та замерзання (останнє актуально при встановленні в приміщеннях, де не завжди використовується бойлер, наприклад, на дачі), термостат, зворотний та запобіжний клапани. Захист від нагрівання без води: бойлер не вмикається, якщо в баку немає води. Це запобігає перегріву водонагрівача та поломці тену.
Компанія "TIKI" виробляє безпечні для навколишнього середовища водонагрівачі, які виготовлені зі 100% матеріалів, що переробляються.
Модель Prime MS 30V9 з гарантією на бак – 7 років, на електричну частину – 2 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 24 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 9 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 915 мм |
| Глубина | 354 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 360 ₴

