Надежность
Водонагрівач NOVA TEC NT-S є чудовим рішенням для споживачів, яким не потрібні великі запаси гарячої води та просто незамінний, якщо вона подається з незначними перебоями. Компактний бойлер ідеально підійде для душу, кухні, номера в готелі, дачного будиночка. Стабільна подача води, температура, довговічність, надійна безперебійна робота, економія води, енергозбереження – основні показники, що характеризують представлену модель.
Ефективна потужність
Високий показник потужності дозволяє максимально швидко підігріти воду до необхідної температури.
Дизайн та надійність
Вертикальний циліндричний бак виконаний з високоякісного металу, що має антикорозійні властивості. Якісна двошарова титанова емаль французького виробництва надійно захищає нутро бака від корозії, а також дозволяє тривалий час зберігати постійну температуру води. Водонагрівач оснащений чудовою термотеплоізоляцією (товщина між накопичувальним баком та сталевим корпусом становить 2 мм), що дозволяє значно заощадити витрати на оплату електроенергії.
Магнієвий анод надійно захищає бойлер NOVA TEC NT-S від можливої корозії, а також від агресивних речовин, які можуть бути у водопровідній воді, оберігає від утворення накипу. Зовні виріб має біле якісне покриття, яке захищає водонагрівач від частинок пилу, водяної пари, надає йому гарного естетичного вигляду.
Унікальна розробка.
Проектувальники конструкції розробили унікальну систему АНТИМІКС, яка перешкоджатиме змішуванню холодного шару води з уже прогрітим. Ексклюзивна технологія унеможливлює виникнення температурних перепадів, збільшує показник використання гарячої води.
ТЕН.
Бойлер НОВА ТЕК NT-S оснащений мідним ТЕНом італійського виробництва, який надійно захищений від корозії, пристосований до роботи в наших умовах і чудово функціонує навіть за зниженої напруги в мережі та його перепадів. Нагрівальний елемент в автоматичному режимі максимально швидко забезпечує споживачів гарячою водою, захищає виріб від можливого перегріву, регулює тиск усередині самого бойлера.
Термостат.
Робота бойлера базується на використанні спеціального механічного керування, яке доводить функціонування пристрою на повний автоматизм. Регульований термостат італійського виробництва дозволяє керувати температурними режимами, забезпечувати повну безпеку пристрою. Можливість виставити необхідний показник передбачає контроль за витратою електроенергії, а відтак і фінансових витрат.
Обслуговування.
Модель передбачає відносну простоту в експлуатації та обслуговуванні. На потужному сталевому фланці прикріплені магнієвий анод, нагрівальний елемент, термостат, що дає можливість за необхідності розкрутити та замінити необхідний елемент конструкції або зробити ремонт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novatec |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 21 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 748 мм |
| Глубина | 472 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 469 ₴

