Електричний накопичувальний водонагрівач NOVA TEC NT-DD відноситься до розряду компактних моделей, що відрізняються високим ступенем безпеки ефективної роботи. Циліндричний настінний бойлер вертикальної установки є поєднанням сучасного дизайну з передовими прогресивними технологіями.
Компактний водонагрівач ідеально підійде для користувачів, яким не потрібні великі запаси гарячої води, і просто незамінний у випадках, коли вона подається з невеликими перебоями. Це чудовий варіант для малогабаритних кухонь та ванн, дачного будиночка, готельного номера.
Водонагрівач NOVA TEC NT-DD виконаний у класичному білому кольорі та відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. Усередині бак покритий титановою емаллю, яка зазнала термічної обробки при 850 градусах, внаслідок чого відбувається з’єднання сталі та емалі на молекулярному рівні. Таке покриття надійно захищає виріб від корозії і відмінно впорається з жорсткою водопровідною водою.
Титанова емаль та пінополіуретанова термоізоляція сприяють виникненню ефекту термоса, що дозволяє зберегти високу температуру води максимально довго. Ця особливість дозволяє суттєво заощадити на витратах електроенергії.
Магнієвий протектор додатково захистить водонагрівач від можливої корозії, небезпечних агресивних речовин, що знаходяться у водопровідній воді, суттєво уповільнить процес виникнення накипу.
Бойлери із серії НОВА ТЕК Direct Dry оснащені двома нагрівальними елементами, які заховані в емальованих трубках. «Сухі ТЕНи» у цій конструкції абсолютно не контактують з водою, завдяки чому її підігрів проводиться рівномірно та поступово, що значно зменшує утворення накипу. Компактний виріб відрізняється зручністю та простотою керування та експлуатації. Бойлер також має надійний захист від включення без води. Спеціально розроблена унікальна система АНТИМІКС запобігає змішуванню холодної та нагрітої гарячої води, що перешкоджає виникненню температурних перепадів та підвищує показник її використання.
Нагрівальний елемент італійського виробництва надійно захищений від корозії та пристосований до безперебійного функціонування в наших умовах, навіть за зниженої напруги та її перепадів.
До головних особливостей водонагрівача НОВА ТЕК NT-DD можна віднести точне регулювання температури гарячої води, функціонування в режимі «повного автомата», антибактеріальний та економічний режими, які можна налаштувати на власний розсуд.
Виробник забезпечує високу якість своєї продукції, на яку надає гарантію із правом обслуговування у спеціалізованих сервісних центрах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novatec |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 17 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 472 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 700 ₴

