Бойлер Electrolux EWH Fmx DL EEC — характеристики:
Система «сухих» ТЭНов X-HEAT
Электронное управление
Высокоэффективная теплоизоляция толщиной 20 мм
Защита от коррозии
Магниевый анод увеличенной массы
Прочное мелкодисперсное эмалевое покрытие
Высокий класс пылевлагозащищённости — IPX4
Выбор режима мощности нагрева
Защита от замерзания воды
Универсальный монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7381032420602 |
| Вага в упаковці | 35.8 кг |
| Время нагрева | 3.98 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 87.9 х 45.4 х 46.9 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 99.9 х 53.9 х 53.9 см |
| Гарантія | 24 місяці на електричну частину та 7 років на бак |
| Год выпуска | 2024 |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Бойлер Запобіжний зливальний клапан Шнур живлення з євровилкою та ПЗВ Монтажні анкери Монтажний шаблон Інструкція з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталевий бак, високостійке дрібнодисперсне емалеве покриття |
| Матеріал теплоізоляції | Для теплоізоляції використовується шар спіненого поліуретану-екологічно чистого матеріалу CFC-Free |
| Мощность ТЭНов | 1 х 800 Вт 1 х 1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від сухого увімкнення;Магнієвий анод |
| Особенности | Система сухих ТЕНів X-Heat Емаль Elastic Cobalt Defence No-FROST mode-для запобігання замерзанню води Вибір режиму потужності нагріву Універсальний монтаж |
| Підведення труб | Збоку (ліве);Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.2-7.5 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 12 639 ₴





