Защита от поражения электрическим током
Технология «Shock Proof» обеспечивает пользователю защиту от удара электрическим током. Она предотвращает утечку тока при любых условиях: даже при отсутствии заземления или неправильном электромонтаже.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Время нагрева | 3.3 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 116 x 39 x 40 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 120.2 х 47.4 х 45.8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 100 |
| Особенности | Захист від ураження електричним струмом ShockProof Пиловологозахист IPX4 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴


