Высокоеффективная теплоизоляция — из экструзионного полиуретана высокой плотности, гарантирует минимальные тепловые потери и экономичную работу устройства, оснащённого термостатом с тепловой и электрической защитой.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Время нагрева | 1.29 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 72 x 53 x 30.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 75.9 x 58.2 x 37.8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Мощность ТЭНов | 2х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 3000 |
| Объем, л | 50 |
| Особенности | Захист від ураження електричним струмом ShockProof Пиловологозахист IPX4 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 720 ₴










