Компактный электрический водонагреватель HI-THERM ELECT 10 A монтируется над раковиной благодаря своим небольшим размерам и нижнему расположению патрубков. Водонагреватель оснащён удобным механическим терморегулятором, прочным стальным баком с покрытием из стеклокерамики, которое предотвращает протечки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hi-Therm |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879128877 |
| Вага в упаковці | 7.85 кг |
| Время нагрева | 0.33 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.4 х 37.2 х 27 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 45 х 38.7 х 30.9 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника, 48 місяців на бак |
| Додаткові характеристики | Монтаж: над мийкою |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталевий з покриттям (склокераміка) |
| Мощность ТЭНов | 1/1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 10 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 939 ₴

