LEOV — это частная компания из Велеса, Македония, основанная в 1984 году. Основное направление деятельности — производство электрических приборов. Компания начиналась как семейный бизнес, но сегодня Leov превратилась в одну из ведущих компаний на рынке.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leov |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.2 кг |
| Время нагрева | 0.25 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.5 х 29 х 27 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 45 х 31 х 29.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Македонія |
| Країна-виробник товару | Македонія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 10 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);З кабелем живлення;Магнієвий анод |
| Особенности | Під'єднання зверху Клас енергоефективності В |
| Підведення труб | Верхнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 6 атм |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 890 ₴






