Бойлер LEOV LV 100 (100L)
7 255 ₴
- В наличии
- Код: 213107053
Бойлер LEOV LV 100 (100L)В наличии
7 255 ₴
+380 (95) 000-26-37
LEOV — это частная компания из Велеса, Македония, основанная в 1984 году, основным направлением деятельности которой является производство электрических приборов. Начав как семейный бизнес, сегодня Leov превратилась в одну из ведущих компаний на рынке.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leov |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 32.5 кг |
| Время нагрева | 3.12 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 89.5 х 44 х 44 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.5 х 46 х 48 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Македонія |
| Країна-виробник товару | Македонія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Магнієвий анод |
| Особенности | Клас енергоефективності С |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 6 атм |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 255 ₴
