Бойлер BANDINI BRAUN A12 SP
4 551 ₴
- В наличии
- Код: 57334755
Бойлер BANDINI BRAUN A12 SPВ наличии
4 551 ₴
+380 (95) 000-26-37
Преимущества:
Полная защита от электромагнитной коррозии с помощью магниевого анода
Компоненты стандарта RoHS
LED-индикация
Укреплённый медный нагревательный элемент
Предохранительный клапан
Теплоизоляция из полиуретана
Монтажный комплект
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Время нагрева | 0.22 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 x 35 x 22 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44 х 38 х 25 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям титановою емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 12 |
| Регулятор температуры | Прихований (під кришкою) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 551 ₴
