Бойлер BANDINI BRAUN ECO 80R
10 163 ₴
- В наличии
- Код: 57395811
Бойлер BANDINI BRAUN ECO 80RВ наличии
10 163 ₴
+380 (95) 000-26-37
При изготовлении Bandini ECO используется экологический пенополиуретан, который не содержит хлор-фтор-углеводов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 28.2 кг |
| Время нагрева | 2.2 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 76 х 46 х 46 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79 х 49 х 49 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям титановою емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 163 ₴
