Бойлер BANDINI BRAUN SE 200D
13 240 ₴
- В наличии
- Код: 57444921
Бойлер BANDINI BRAUN SE 200DВ наличии
13 240 ₴
+380 (95) 000-26-37
Электрические водонагреватели Bandini Braun серии SE. Применяются для нагрева воды в частных домах, квартирах, коттеджах с семьёй из 2–3 человек. Серия водонагревателей SE отличается эстетичным внешним видом. Bandini Braun SE легко впишется в любой интерьер и дизайн кухни или ванной комнаты.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 49.4 кг |
| Время нагрева | 8.19 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 110.5 x 55 x 55 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 113.5 x 58 x 58 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям титановою емаллю |
| Мощность ТЭНов | 2х900 Вт |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Объем, л | 150 |
| Особенности | Максимальна температура нагрівання: 75°C Максимальний тиск: 8 барів Клас захисту IPX4 Клас енергоспоживання: D LED індикація Компоненти стандарту ROSH Запобіжний клапан Ізоляція з поліуретану |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 240 ₴
