Бойлер BANDINI BRAUN SLIM 60 OR
7 809 ₴
- В наличии
- Код: 88712751
Бойлер BANDINI BRAUN SLIM 60 ORВ наличии
7 809 ₴
+380 (95) 000-26-37
Водонагреватель накопительного типа BANDINI BRAUN SLIM 60 OR предназначен для бесперебойного нагрева воды. С таким надёжным оборудованием вам не страшны аварийные отключения горячей воды — вы всегда сможете принять горячий душ и помыть посуду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 22.6 кг |
| Время нагрева | 2 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 x 85 x 37 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 38 x 86 x 38 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Паспорт Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям титановою емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1 х 2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 60 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Горизонтальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 809 ₴
