Бойлер TESY SIMPATECO COMPACT 15U
5 059 ₴
- В наличии
- Код: 386128344
Бойлер TESY SIMPATECO COMPACT 15UВ наличии
5 059 ₴
+380 (95) 000-26-37
Небольшие и компактные водонагреватели серии Compact подходят для установки в небольших и узких комнатах в непосредственной близости от точки потребления горячей воды.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879130467 |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Время нагрева | 0:31 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.4 x 37.2 x 33.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 х 39 х 35 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 60 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь, покрита скло-керамічною емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1х1500 Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 15 |
| Підведення труб | Верхнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настінний;Під мийкою |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 059 ₴
