Бойлер WHP Flat WHP-FD 80
11 299 ₴
- В наличии
- Код: 357818430
Бойлер WHP Flat WHP-FD 80В наличии
11 299 ₴
+380 (95) 000-26-37
Преимущества бойлеров плоской серии:
Сухой ТЭН
Высококачественная сборка
Эмалированный внутренний бак
Дополнительная защита - защитный термостат от перегрева
Магниевый анод
Внешний регулятор
Легкий пластиковый корпус
Компактный размер.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 1111111112111 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 96 х 54 х 28.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 2х1000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Оснащение | Два ТЕНи;З кабелем живлення;Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 11 299 ₴
