Бойлер TESY MaxEau GCV 200 56 20D 06SRC
18 860 ₴
- В наличии
- Код: 237015661
Бойлер TESY MaxEau GCV 200 56 20D 06SRCВ наличии
18 860 ₴
+380 (95) 000-26-37
Водонагреватели Maxeau были разработаны в соответствии с европейскими стандартами безопасности и требованиями высочайшего качества.
Прерывной термостат - технология гарантирует до 16% снижение потерь энергии.
Капиллярный термостат - представляет собой устройство с точной регулировкой температуры воды, которое обеспечивает высокую надежность водонагревателей.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879123018 |
| Вага в упаковці | 58.6 кг |
| Время нагрева | 5.13 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 135.7 х 56 х 56.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 142 х 60 х 61 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Електрошнур з євровилкою Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Гумові прокладки Кронштейни для настінного монтажу Інструкція українською мовою |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокерамічне покриття |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 200 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 18 860 ₴
