Кондиціонер Hyundai ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4 + Кронштейн (кріплення) для кондиціонера Acc Electrics AE-001
10 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 490013584
Кондиціонер Hyundai ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4 + Кронштейн (кріплення) для кондиціонера Acc Electrics AE-001Нет в наличии
10 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 2000983912312 2000983912367 |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20.5 кг |
| Вид | Звичайний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 698/255/190 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 712/276/459 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Керування | Wi-Fi (опціонально);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | B |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Інструкція Пульт ДУ |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Площа приміщення, м² | 20 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -7 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39/36/33/30/27 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Гідрофільні покриття теплообмінників;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Таймер |
| Фільтри в комплекті | Пиловий |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴
