Кондиціонер LG DUALCOOL Eco S09EQ
23 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 296652723
Кондиціонер LG DUALCOOL Eco S09EQНет в наличии
23 499 ₴
+380 (95) 000-26-37
Моніторинг енергоспоживанняТепер ви можете відстежувати енергоспоживання кондиціонера в реальному часі. Інформація виводиться на передній панелі внутрішнього блоку. Dual Inverter CompressorЗавдяки DUAL Inverter Compressor Ви можете забути про проблеми з високою гучністю роботи, неналежною та неефективною роботою пристрою. Внаслідок цього кондиціонер охолоджує швидше, працює довше та значно тихіше. З гарантією на 10 років на компресор, Ви зможете користуватися перевагами кондиціонера LG протягом більш тривалого періоду часу Заощадження електроенергіїІнверторний компресор постійно регулює швидкість своєї роботи, щоб підтримувати обраний рівень температури. Окрім того, завдяки розширеному діапазону режимів роботи, Dual Inverter Compressor економить більше енергії, ніж звичайний компресор. Швидке охолодженняОтримуйте бажану температуру повітря в приміщенні швидше завдяки розширеному діапазону режимів роботи у кондиціонерах LG з Dual Inverter Compressor. Швидке налаштування, комфортне кондиціюванняЗавдяки наявності окремої кнопки на пульті Ви зможете зручно та швидко налаштувати потік повітря через жалюзі в такому положенні, щоб не створювати дискомфорту жодній людині.Тиха роботаКондиціонери LG працюють з низьким рівнем шуму завдяки унікальній технології з використанням нахилених лопатей вентилятора Skew Fan* та компресора Dual Inverter Compressor. Турбота про Ваш спокій без зайвого шуму!*Ск'ю Фен.Керування енергоспоживаннямЗавдяки функції активного контролю енергоспоживання (LG Active Energy Control) Ви зможете налаштовувати витрати електроенергії самостійно – 80%, 60% чи 40%. Керуйте ефективністю охолодження та зменшуйте витрати одним натисканням кнопки.Розумна діагностикаРозумна діагностика дозволяє користувачеві перевірити налаштування кондиціонера, а також опис вашої проблеми через смартфон.Gold FinУнікальне покриття Gold Fin забезпечує вищу зносостійкість поверхонь до корозії та подовжує загальну тривалість працездатності системи.Швидке та легке встановленняКондиціонери LG розроблені з думкою про легкий монтаж, незалежно від особливостей оточення та кількості осіб, які беруть участь у цьому процесі. Розміри ПідсумокПотужність під час охолодження (ном.), кВт2,5Розміри внутрішнього блоку, без упаковки (ШхВхГ), мм837x308x189Унікальні особливостіРозумна діагностика, самоочищенняІнтелектуальні функції LG ThinQКонтроль та моніторинг енергоспоживання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806098727377 |
| Вага внутрішнього блока | 8.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25.1 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.8 x 83.7 x 18.9 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49,5x71,7x23 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -10 до +48 °C |
| Електроживлення | 220 В, 50 Гц |
| Керування | Wi-Fi (опціонально);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Швидке охолодження Jet Cool Швидке нагрівання |
| Охолодження, кВт | 2.5 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -10 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19/27/35/41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48-50 дБ |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.656 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0,8/0,656 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 3,3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Настроювання пам'яті;Підсвітка;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний |
| Характеристики фільтрів | Фільтр подвійного очищення |
Информация для заказа
- Цена: 23 499 ₴
