Кондиціонер LG Artcool Mirror AC09BK
38 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 418829931
Кондиціонер LG Artcool Mirror AC09BKНет в наличии
38 499 ₴
+380 (95) 000-26-37
Dual Inverter Compressor з гарантією 10 роківЗавдяки Dual Inverter Compressor Ви можете забути про проблеми з високою гучністю чи неналежною та неефективною роботою пристрою. Кондиціонер LG охолоджує швидше, працює довше та значно тихіше. З гарантією 10 років на компресор, Ви зможете користуватися перевагами кондиціонера LG протягом більш тривалого періоду часу. Стильний ARTCOOL дизайнКондиціонер LG ARTCOOL гармонійно доповнить інтер'єр вашого будинку. Дзеркальне скло на передній панелі виробу відображає навколишнє середовище і забезпечує вічну красу завдяки міцності скляного матеріалу. *Продукт може вiдрiзнятись вiд зображеного.Енергоефективність і швидке охолодженняІнверторний компресор постійно регулює свою продуктивність, щоб підтримувати оптимальну температуру в приміщенні. Технологія DUAL Inverter дозволяє економити більше електроенергії, порівняно зі звичайним компресором ІонізаторІонний генератор використовує мільйони іонів для поліпшення якості повітря в приміщенні. Доведено, що іонізатор усуває понад 99 бактерій за 60 хвилин.
(Кишкова паличка - більше 99,9 за 30 хвилин, золотистий стафілокок - більше 99,6 за 60 хвилин.)Wi-Fi керування за допомогою Smart ThinQВбудований Wi-Fi модуль і ексклюзивне додаток LG SmartThinQ дозволяє керувати вашим кондиціонером з будь-якої точки світу, використовуючи смартфон на базі платформ Android або iOS.* Смарт СинкРозміри ПідсумокПотужність під час охолодження (ном.), кВт2,5Розміри внутрішнього блоку, без упаковки (ШхВхГ), мм837x308x192Унікальні особливостіДизайн "дзеркало"Інтелектуальні функції LG ThinQВіддалене керування по Wi-Fi
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806091638946 |
| Вага внутрішнього блока | 9.9 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25.1 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.8 х 83.7 x 19.2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 x 71.7 x 23 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -10 до +48С |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Керування | Wi-Fi (вбудований);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Чорний |
| Колір зовнішнього блоку | Чорний дзеркальний |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція з монтажу |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Швидке охолодження/нагрівання Active Energy Control Smart діагностика Плазмовий фільтр (йонізація) |
| Охолодження, БТО/год | 12633 |
| Охолодження, кВт | 3.7 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження |
| Робота за мінусової температури, °C | -10 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19-45 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48-50 дБ |
| Серия | Artcool |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.656 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.8/0.656 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 4100 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.1 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Дисплей;Самодіагностика;Самоочищення |
Информация для заказа
- Цена: 38 499 ₴
